НОВОГОДНИЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ ОТ TYCHE TOURS
НОВОГОДНИЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ ОТ TYCHE TOURS
НОВОГОДНИЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ ОТ TYCHE TOURS
ДЕНЬ РОЖДЕНИЯ ОАЭ 1-8 декабря
ДЕНЬ РОЖДЕНИЯ ОАЭ 1-8 декабря
ДЕНЬ РОЖДЕНИЯ ОАЭ 1-8 декабря
Zen Tour
Zen Tour "Путешествуй. Рисуй. Медитируй" в Грецию 10-17 октября
Zen Tour "Путешествуй. Рисуй. Медитируй" в Грецию 10-17 октября
"ПАНАМА - ТРОПИЧЕСКАЯ ФЕЕРИЯ"
"ПАНАМА - ТРОПИЧЕСКАЯ ФЕЕРИЯ"
Туры в Грецию - Октябрь 2017
Туры в Грецию - Октябрь 2017
Туры в Грецию - Октябрь 2017
Йога-тур в Абу-Даби 09-16 сентября
Йога-тур в Абу-Даби 09-16 сентября
Йога-тур в Абу-Даби 09-16 сентября

Тури в Йорданію

Тури в Йорданію - це насичений враженнями і запам'ятовується на все життя відпочинок, в одному з найкрасивіших і загадкових королівств світу з бездоганно збереглася історією. Тисячі років Йорданія вабить мандрівників особливою атмосферою таємничості, яка наочно ілюструє історію зародження людської цивілізації.

Тури в Йорданію дають можливість доторкнутися до вічного, відкривають землю контрастів, де тісно переплетені таємниці стародавнього світу, легенди, біблійні сюжети, персонажі римської імперії і сучасна культура. Ця дивовижна країна протягом століть була свідком випробувань і найважливіших подій в історії людства.

Всі, хто приїжджає до Йорданії, потрапляє під чарівність її краси, доброзичливості людей і східної гостинності. Це давня країна, дивом уціліла казкове королівство, не втратило свою чарівність в результаті багатовікових історичних перипетій, знаходиться на напередодні мрії і на перевалі історії.

Тури в Йорданію з перельотом з Києва

Йорданія - це не тільки тури на море. Хочете відкрити для себе всі секрети Йорданії? Наочно познайомитися з історією, пам'ятками та пам'ятниками на її території? Пройтися по Святій Землі і зануритися в води стародавнього Йордану? Ми будемо раді запропонувати Вам кращі екскурсійні тури по Йорданії з перельотом з Києва. Всього 3 години і перед Вами розкриє обійми найкрасивіша і безпечна країна Близького Сходу!

Тайки Турз - офіційний туроператор по Йорданії з 1979 року!
Туроператор по Йорданії Тайки Турз - це повний комплекс послуг для комфортного відпочинку. Ми є приймаючою стороною в Йорданії і раді запропонувати нашим клієнтам високоякісний сервіс, прийом і обслуговування на найвищому рівні!

Незалежно від того, який вид відпочинку ви віддаєте перевагу, ми готові запропонувати вам найкращі ціни на тури по Йорданії і супровід на всіх етапах подорожі - від підбору туру, до повернення додому.

Тури в Йорданію доступні до замовлення в Тайки Турз:
Широкий вибір пропозицій ексклюзивних і гарячих турів не залишить байдужим навіть найвибагливішого туриста.

Ми раді запропонувати як індивідуальні, так і групові екскурсійні тури по Йорданії, з відвідуванням найбільш популярних пам'яток країни - Аммана, Петри, пустелі Ваді Рам, гарячих джерел Маин, давньоримського міста Джераш, пам'ятників Святої Землі.

Бажають здійснити паломницькі тури по Святих місцях, можуть вибрати комбінований тур по Йорданії і Ізраїлю. Всього за тиждень Ви зможете ознайомитися з найбільш значущими релігійними святинями, зійти на гору Небо, побачити місце хрещення Ісуса Христа, зануритися в річку Йордан і відвідати стародавні храми.

Для ексклюзивного відпочинку корпоративних клієнтів ми готові запропонувати бізнес-тури і інтенсиви, організацію виїзних заходів, ART-тури і подієвий туризм. Вас і ваших гостей зустрічатимуть кращі Йорданські готелі, ресторани і пляжі.

Унікальні природно-кліматичні умови країни, дарують прекрасну можливість відпочити з користю для здоров'я. Медичні і оздоровчі SPA-тури на Мертвому морі або Гарячих джерелах, будуть особливо привабливі для тих, кому необхідно підлікуватися і зміцнити сили організму.

Лікувальні грязі і насичена мінералами вода Мертвого моря давно відомі своїми здібностями відновлювати суглоби і виліковувати шкірні захворювання.

Для сімейного та молодіжного відпочинку кращим вибором стануть пляжні тури на Червоному морі. Погода в Йорданії дарує можливість насолоджуватися пляжним відпочинком круглий рік.

Регіон Акаба - це золотисті піщані пляжі, кристально чисті води Червоного моря, коралові рифи, унікальний підводний світ. Дайвінг, морська рибалка, подорожі на яхтах, серфінг і інші види активного відпочинку, подарують незабутнє задоволення і яскраві враження!